Point Blank Avantajlı TAM Gold Dönemi Başladı! - Ofisgame.com ® | En Güvenli En Ucuz En Hızlı Online Oyun E-pin Oyun Parası Satış Sitesi.

Point Blank Avantajlı TAM Gold Dönemi Başladı!

Point Blank Avantajlı TAM Gold Dönemi Başladı!

Avantajı Bol Yeni Para Birimi TAM Gold (TG) Artık Kullanımda!


8 yıl boyunca kullandığımız para birimi NG, 8 Ağustos çarşamba günü itibarı ile yerini TAM Gold'a bıraktı. TAM Gold ile birlikte, oyuncular için avantaj ve fırsatlarla dolu yepyeni bir dönem başladı! 

TAM Gold ile birlikte ödeme kanalları tarafından yansıtılan komisyon bedelini TAM Game Ailesi üstlendi. Bu sayede kullanıcıya mobil ödeme hariç her ödeme seçeneğinden sabit fiyatlarla hizmet verebilmeye başladık. Market üzerindeki fiyatlarda değişiklikler yapıldı, özellikle 1 günlük ürün fiyatlarında ciddi indirimler söz konusu. 


Not: Oyuncuların var olan NG'leri, TG'ye dönüştürülerek hesaplarına aktarıldı.


AUG A3 ARTIK 1 TL!


TAM Gold'un gelişi ile beraber market fiyatları da değişti.  Ağustos ayı boyunca, AUG A3 D 1 TL'ye markette yerini bulurken; OA, Tactilite ve Kriss de fiyatları uygunlaşan diğer önemli silahlarımız. OA ile AUG artık aynı fiyatlardan hizmetinizde!


Ayrıca 10 -  20 Ağustos tarihleri arasında ilk defa TG yükleyen oyuncularımıza aldıkları TG miktarının %30'u da bizden hediye!


Not: TG yükleme kampanyası yalnızca hesaplarına ilk defa ödeme yapacak kullanıcıları kapsamaktadır. Daha önce NG yüklemiş oyuncular kampanya kapsamı dışındadır.

         Bonus TG'ler kampanya bitimini takip eden bir sonraki planlı bakım çalışmasında hesaplara yüklenecektir.

         Nfinity Games (TAM Game) kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Fırsatlardan daha fazla haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı ve duyurularımızı takip etmeyi unutmayın!

TAM Game Ailesi

Ofisgame.com ®